Noorte Segakoor Vox Populi

Uudised

Eesti muld ja Eesti RUJA

Pühapäeval, 20. augustil esineme Tallinna Lauluväljakul koos teiste valitud kooride ja pillimeestega. Esitamisele tulevad kõik Eesti rokiklassikasse kuuluvad RUJA suurimad hitid. Solistidena astuvad lavale Kadri Voorand, Ott Lepland, Robert Linna, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Karl Vilhelm Valter.

Koorikonkurss Sitsiilias InCanto Mediterrane 2017

15. juulil saavutasime Sitsiilias toimunud rahvusvahelisel koorikonkursil InCanto Mediterrane 2017 kulddpiplomi ja konkursi üldarvestuses teise koha. Vaata pressiteadet SIIT

XII noorte laulupidu “Mina jään”

Tallinna Vanalinna Päevad 2017

2. juunil 2017 esitasime Tallinna Vanalinna Päevade raames ühistantsu TantsuGeeni tantsijatega. Oli meeleolukas ja huvitav kogemus!

LYDIA KOIDULA

Lydia Koidula surmast möödub 130 aastat ja tema ümbermatmisest 70 aastat. Käisime Eesti Muusikaõpetajate Liidu eestvedamisel koos muusikateadlase Tiia Järgi ja Muusikakeskkooli laulu- ja koorijuhtimise eriala õpilastega koolinoortele tutvustamas armastatud isamaalauliku elulugu ja loomingut. Esinesime Kose Kultuurikeskuses, Vändra kultuurimajas, Paide Gümnaasiumis, Võru Kreutzwaldi Koolis, Keila Koolis, Läänemaa Ühisgümnaasiumis, Jakob Westholmi Gümnaasiumis ja Pirita Majandusgümnaasiumis.

plakat-1

Vox Populi 10

Noorte Segakoor Vox Populi tähistas 15. oktoobril Kultuurikatlas oma 10. sünnipäeva kontsertetendusega “Nüüd ep on ilus elada!”

Aitäh, lavastajad Anne Türnpu ja Eva Koldits!
Aitäh, Lauri Kaldoja ja Bert Raudsepp!
Aitäh, Janne ja Andreas!
Aitäh, külalised!

Vaata ka sünnipäevapilte

vp10

Kiika ka SIIA!