Uudised

Ühiskontsert USA kooriga Centre Corale

21. jaanuaril kell 17 toimus Jaani kirikus ühiskontsert kooriga Centre Corale. Esitusele tuli muusika Ameerika Ühendriikidest (koorilaul, rahvalaul, pärimusmuusika, pomuusika, traditsionaalid) ja Baltikumi heliloojate teosed.

Jõulutäht – Різдвяна зірка

Noorte Segakoor Vox Populi tähistas vana kalendri jõule, andes kolm pühadekontserti jaanuaris:

– pühapäeval, 7. jaanuaril kell 13:00 Tallinna Jumalaema Kiirestikuulja ikooni kirikus, Loopealse puiestee 8, Tallinn
– teisipäeval, 9. jaanuaril kell 19:00 Viimsi Püha Jaakobi kirikus, Nurme tee 2, Haabneeme, Viimsi
– laupäeval, 13. jaanuaril kell 15:00 Aleksander Nevski katedraalis, Lossi plats 10, Tallinn

Kavas oli ukraina, vene ja eesti vaimulik koorimuusika heliloojatelt: Sviridov, Rahmaninov, Leontovitš, Jatsinevitš, Beljajev, Pärt ja Kreek.

Külalisdirigent Aleksandr Bražnik.

Hõimupäevad 2017

21. oktoobril osalesime Hõimupäeval, mida tähistati Veljo Tormise mälestuseks koorikontserdiga, kus kõlas peamiselt helilooja soome-ugri rahvaste muusikal põhinev koorilooming. Kontserdil esinesid Noorte Segakoor Vox Populi, lastekoor Ellerhein, Türnpu meeskoor ja kammernaiskoor Lu. Kontserdi lavastajateks olid Anne Türnpu ja Eva Koldits ning kunstnikuks oli Kairi Mändla.

Solarise keskuse 8. sünnipäev

9. oktoobril 2017 sai Solarise keskus 8-aastaseks. Käisime meiegi sel päeval Solarises, laulsime sünnipäevalaulu ja jagasime tublidele Solarise müüjatele värskeid Eesti õunu.

Üllatusesinemine Rocca al Mare keskuses

28. septembril toimus Cityconi (Rocca al Mare ja Kristiine Keskuse omanik) konverents Eestis. Konverentsi ühe osana külastasid osalejad Rocca al Mare keskust, kus Vox Populi üllatas neid oma lauluga. Meiega kaasas oli ka võrratu François Archanjo džembel.

 

Eesti muld ja Eesti RUJA

Pühapäeval, 20. augustil esineme Tallinna Lauluväljakul koos teiste valitud kooride ja pillimeestega. Esitamisele tulevad kõik Eesti rokiklassikasse kuuluvad RUJA suurimad hitid. Solistidena astuvad lavale Kadri Voorand, Ott Lepland, Robert Linna, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Karl Vilhelm Valter.

Koorikonkurss Sitsiilias InCanto Mediterrane 2017

15. juulil saavutasime Sitsiilias toimunud rahvusvahelisel koorikonkursil InCanto Mediterrane 2017 kulddpiplomi ja konkursi üldarvestuses teise koha. Vaata pressiteadet SIIT

XII noorte laulupidu “Mina jään”

Tallinna Vanalinna Päevad 2017

2. juunil 2017 esitasime Tallinna Vanalinna Päevade raames ühistantsu TantsuGeeni tantsijatega. Oli meeleolukas ja huvitav kogemus!

LYDIA KOIDULA

Lydia Koidula surmast möödub 130 aastat ja tema ümbermatmisest 70 aastat. Käisime Eesti Muusikaõpetajate Liidu eestvedamisel koos muusikateadlase Tiia Järgi ja Muusikakeskkooli laulu- ja koorijuhtimise eriala õpilastega koolinoortele tutvustamas armastatud isamaalauliku elulugu ja loomingut. Esinesime Kose Kultuurikeskuses, Vändra kultuurimajas, Paide Gümnaasiumis, Võru Kreutzwaldi Koolis, Keila Koolis, Läänemaa Ühisgümnaasiumis, Jakob Westholmi Gümnaasiumis ja Pirita Majandusgümnaasiumis.

plakat-1

Vox Populi 10

Noorte Segakoor Vox Populi tähistas 15. oktoobril Kultuurikatlas oma 10. sünnipäeva kontsertetendusega “Nüüd ep on ilus elada!”

Aitäh, lavastajad Anne Türnpu ja Eva Koldits!
Aitäh, Lauri Kaldoja ja Bert Raudsepp!
Aitäh, Janne ja Andreas!
Aitäh, külalised!

Vaata ka sünnipäevapilte

vp10

Kiika ka SIIA!